Zajęcia z języka angielskiego

Dnia 13 października nasze przedszkolaki podczas zajęć językowych świętowały urodziny lalek i pluszaków. Z tej okazji otzrymały papierowe czapeczki, które dumnie założyły,  by radośnie świętować. Nie zabrakło również urodzinowych akcentów takich jak tort, w tym przypadku mufinka ze święczką, balony, gwizdki i trąbki. Główną atrakcją był prezent, który dzieci wspólnie rozpakowywały. Podczas przyjęcia poznały i nauczyły się śpiewać piosenką "Happy Birthday" wraz ze świnką Peppą i innymi znanymi postaciami. Następnie jak to na przyjęciach urodzinowych bywa, przedszkolaki  bawiły się i tańczyły przy muzyce.Wszelkie realia, aktywny udział, przeżywane wydarzenia mają duzy wpływ na jakość poznanego słownictwa i struktur.