Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Co nowego na lekcji angielskiego?

Grupy młodsze 3,4 latki

Praca w grupie, dopasowywanie i nazywanie kolorów na dinozaurach. Tablica interaktywna i próby stworzenia postaci – rysowanie i nazywanie części ciała. Różnicowanie muffinek – ćwiczenia spostrzegawczości i praca nad słownictwem przy grze Where’s my cupcake?

Brain Box – Magiczne pudełko z ciekawymi obrazkami, ćwiczenia pytania i udzielania odpowiedzi. Opis obrazka.

Szukamy członków rodziny zwierzątek – w zestawem kart – Where’s my family. W trakcie zajęć używane są oryginalne gry angielskie.

Co nowego na lekcji angielskiego? Grupy starsze 5,6 latki Praca plastyczna szukamy elementów garderoby w gazetkach promocyjnych i przyklejamy na kartce, dorysowujemy głowy, ręce. Dopasowujemy podpisy w języku angielskim a następnie wykorzystujemy przy odkodowaniu zaszyfrowanych przez Leprikona haseł. Nauka miesięcy przy użyciu dawnej układanki „Piekło- Niebo.” Sprawdzamy kto podobnie jak ja ma urodziny w danym miesiącu – przybij piątkę.

Wykorzystujemy komputer i projektor, dopasowujemy słówka do obrazków – ubrania. Gra planszowa z użyciem kostek do gry, liczymy ubrania i określamy kolory. Lekcja na zielono –Święty Patryk i fanty dla Leprikona – tylko zielone warzywa i owoce. Boom whackers ® – zajęcia rytmiczno – ruchowe. Gramy gamę i „Are you sleeping Brother John?” Gramy w łapki i śpiewamy January- February …. Brain Box – Magiczne pudełko z ciekawymi obrazkami, ćwiczenia pytania i udzielania odpowiedzi. Opis obrazka.

zdjęcia
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.