Teatrzyk "Zuzia w krainie dobroci"

13 maja odwiedziła nas Tetar Magik z Białegostoku z przedstawieniem " Zuzia w krainie dobroci". Baśniowe przygody małej Zuzi przeniosły dzieci do wspaniałej, pełnej przygód krainy dobroci. Zuzia to kapryśna, zarozumiała dziewczynka, która krzywdziła bliskich swoim zachowaniem w końcu spotkała ją kara- matka chrzestna przyprawiła jej ośle uszy. Jej przygody wprawiały dzieci w śmiech. Aby pozbyć się szpetnych oślich uszu, Zuzia musi wyruszyć w świat, by odnaleźć krainę dobroci. Po drodze spotykają ją dziwne przygody dzięki którym staje się dobrą, uczynną dziewczynką a ośle uszy znikają :)