Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Informacja dla rodziców

„Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Zdaję sobie sprawę z tego, ile trudu wkładają oni w wychowywanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z nich łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce” – podkreśla Minister Edukacji Narodowej.

SZANOWNI RODZICE,

odwołując się do powyższych słów, chcemy być dla Was wsparciem oraz służyć pomocą. Małe dziecko uczy się przede wszystkim przez doświadczanie, obserwację i praktyczne działanie, dlatego poniżej zamieszczamy strony internetowe z ciekawymi pomysłami, które można wykorzystać w trakcie czasu spędzanego w domu.

Ciekawe strony www.:

       W związku z zawieszeniem zajęć w palcówkach, a jednocześnie koniecznością realizacji podstawy programowej w przedszkolu już od 16 marca na portalu Facebook „Przedszkole Samorządowe w Sarnakach” codziennie umieszczamy propozycje zabaw wspomagających wszechstronny rozwój dziecka.

       Troszcząc się o edukację naszych przedszkolaków nauczyciele w dalszym ciągu będą zamieszczać ofertę zajęć do indywidualnej pracy w domu zgodnie z zaplanowana tematyką na portalu FB oraz na stronie przedszkola www.przedszkole.sarnaki.pl w zakładce Zabawy na trudny czas i na stronie głównej (powyżej).

       Zadbajmy o to, aby czas kwarantanny był owocny i dobrze wykorzystany. Nie tylko spędzany przed ekranem komputera, czy telewizora, ale skoncentrowany na rozwoju i aktywności dziecka.

       Zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców, aby kreatywnie spędzili ten trudny czas w swoich domach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nauczycielami.

Zapraszamy do wspólnej zabawy :)
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.