Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Informacja - Uruchomienie przedszkola

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Sarnakach informuje, że w porozumieniu z organem prowadzącym została podjęta decyzja o uruchomieniu przedszkola od 18 maja 2020 r.
 
Przedszkole będzie pełniło funkcję opiekuńczą. W związku z powyższym do 14 maja 2020 r. (czwartek) – do godz.15.00 – proszę o zadeklarowanie potrzeby przyprowadzenia dziecka do przedszkola i chęci skorzystania z zajęć opiekuńczych.
 
Deklarację dotyczącą czasu pobytu i wyżywienia dziecka w przedszkolu  w okresie trwania pandemii koronawirusa proszę przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
 
Godziny pracy przedszkola od 18 maja 2020 r. zostaną dostosowane do realnych potrzeb rodziców i możliwości organizacyjnych placówki w tym szczególnym czasie.
 
Liczba miejsc w przedszkolu będzie ograniczona. O ostatecznej decyzji o przyjęciu dziecka do przedszkola zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową bądź telefoniczną.
 
Proszę zapoznać się z poniższymi dokumentami:
1. Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID -19 wśród dzieci, rodziców i pracowników przedszkola w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć
2. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19
3. Wytyczne dla rodziców, nauczycieli i obsługi Przedszkola Samorządowego w Sarnakach
4. Regulamin przyjęcia dziecka do Przedszkola Samorządowego w Sarnakach w okresie trwania pandemii korona wirusa
5. Deklaracja rodziców/prawnych opiekunów dotycząca czasu pobytu i wyżywienia dziecka w Przedszkolu Samorządowym w Sarnakach w roku szkolnym 2019/ 2020 w okresie trwania pandemii korona wirusa COVID-19Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.