Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Jak nam minął wrzesień ?

nadl.1

nadl2

nadl3

 

nadl5

nadl6

nadl7

nadl8

nadl9

nadl10

nadl11

nadl12

 

nadl15

nadl8

nadl19

nadl20

nadl21

 

 

TYGODNIEM POŚWIĘCONYM BEZPIECZEŃSTWU - podczas którego poznawaliśmy zasady bezpiecznej zabawy w przedszkolu, w ogrodzie przedszkolnym i na spacerze. W każdej grupie odbyły się zajęcia, podczas których aż głowy bolały od różnorodności pomysłów na to, jak zadbać o bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Kiedy już ochłonęliśmy po pracy, dla utrwalenia wiedzy przyszedł czas na sprawdzenie się w praktyce. Jako domorośli detektywi wybraliśmy się, aby w naszej miejscowości wyśledzić znaki drogowe, przejścia dla pieszych, sygnalizatory, no i przede wszystkim sprawdzić się jako aktywni i bezpieczni uczestnicy ruchu drogowego.

 

b7

b4

 

 POWITANIE JESIENI- DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA (23.IX.) - jak co roku trzeba było pożegnać lato. Tym razem Pani Jesień powitała nas piękną, słoneczną pogodą. Była więc okazja do zabaw na dworze. I znowu dała o sobie znać nasza żyłka detektywistyczna. Tym razem byliśmy na tropie spadających liści. Każdy miał za zadanie znależć jak najpiękniejszy liść w jesiennych kolorach (które później posłużyły nam do stworzenia pięknych prac plastcznych). Ale to nie wszystko! Stworzyliśmy wspólnie wspaniałą pracę plastyczną na folii, którą można podziwiać na naszym placu zabaw. Zapraszamy do obejrzenia!

j5

j10

j1

j7

j4

To już wszystkie nasze przedszkolne wrześniowe uroczystości i wydarzenia. Ale nasza codzienność wcale nie jest nudna! Zawsze dzieje się coś ciekawego: dużo tańczymy, gromadzimy eksponaty do kącików przyrody (to dopiero przygoda - borowiki i zapach lasu w naszej sali!), uczymy się kodowania. A ostatnio dostaliśmy od jednej z mam worek klocków! Ale była zabawa! Dziękujemy! 

z2

k6

kl4

kl1

 

Mamy mnóstwo planów na zbliżający się październik. Opowiemy o nich - jak się wydarzą, za miesiąc. Do zobaczenia!
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.