Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

W trosce o właściwy przebieg procesu edukacyjnego dzieci oraz w odpowiedzi na Państwa potrzeby i oczekiwania, rozpoczęliśmy prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Naszym głównym komunikatorem są środki kontaktu ustalone z rodzicami i funkcjonujące od początku bieżącego roku szkolnego – grupy zamknięte na portalu Fb i Messenger. Wychowawczynie poszczególnych grup wiekowych zamieszczają tam propozycje zadań, ćwiczeń i zabaw oraz stwarzają sytuacje edukacyjne, których realizację dostosowują do możliwości i warunków, w jakich się znajdujemy. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco proponowanych zajęć, które są szczegółowo zaplanowane wg harmonogramów zdalnego planowania pracy tygodniowej w obszarach aktywności poznawczej, fizycznej, społecznej i emocjonalnej zgodnie z PP wychowania przedszkolnego. Dziękujemy za dotychczasową współpracę w tym zakresie i fotorelacje z Waszych wspólnych działań i tych podejmowanych przez dzieci w Waszych domach. W razie pytań i wątpliwości zawsze służymy wsparciem i pomocą.

Dyrektor i wychowawcy

Przedszkola Samorządowego w Sarnakach