Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Tak szybko minął luty...

10.02.2021 r Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy w naszym przedszkolu tego dnia królowała pizza. W każdej grupie dzieci wspólnie z paniami komponowały smaczne pizze. Dziękujemy Paniom kucharkom za pomoc i udostępnianie piekarników.To był niezwykle smakowity dzień! zdjęcia

 11.02.2021 r Tłusty Czwartek - „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła" – mówi staropolskie przysłowie. Najważniejszym akcentem tłustego czwartku są pączki, w naszym przedszkolu pojawiły się również faworki, inaczej nazywane jako chrusty, które dzieci wykonały samodzielnie Oczywiście nie odbyło się bez ich degustacji! Wszyscy zajadali się słodkimi pysznościami. Była to okazja do świetnej zabawy, ale także do przypomnienia i kultywowania naszych narodowych tradycji i zwyczajów.zdjęcia

17.02.2021 r W tym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy nietypowe święto: „Światowy Dzień Kota". Wszystkie nasze Mruczki, Kicie i Puszki miały swoje święto. To był bardzo "mruczący" dzień.

image001

więcej zdjęć

26.02.2021 r Tego dnia przypada nietypowe święto – Dzień Dinozaura. Rozpoczęliśmy w przedszkolu niezwykłą wędrówkę poznając prehistoryczne zwierzęta. Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów, a poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Dzieci szukały dino-skamielin w piasku kinetycznym, dowiedziały się jak wygląda prawdziwy wulkan oraz co się dzieje, gdy wybucha. Na pamiątkę tego "prehistorycznego" dnia każde dziecko wykonało swojego "balonowego" przyjaciela dinozaura.

image001

więcej zdjęć

Z niecierpliwością czekamy na marzec. Co przyniesie? Zobaczymy...
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.