Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Kwiecień trochę namieszał...

 27.04.2021 r Światowy Dzień Świadomości Autyzmu W naszym przedszkolu obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, ze względu na pandemię i naukę zdalną przedszkolaków rozpoczęły się troszkę później bo dopiero 27 kwietnia. Głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, a charakterystycznym motywem jest kolor niebieski. Tego dnia w akcie solidarności z osobami cierpiącymi na autyzm, wszystkie dzieci, nauczyciele i pracownicy przedszkola "zaświecili  na niebiesko".

zdjęcia

 30.04.2021 r Majowe święta -Jak co roku w naszym przedszkolu ŚWIĘTA MAJOWE obchodzone są w szczególny sposób. Już od początku tygodnia Panie zaznajamiały dzieci z historią naszego kraju. Podsumowaniem wszystkich poznanych informacji była przygotowana przez grupy najstarsze inscenizacja opowiadająca o nadchodzących ŚWIĘTACH MAJOWYCH. Poprzez odśpiewanie HYMNU PAŃSTWOWEGO, wyrecytowaniu patriotycznych wierszy czy wyśpiewaniu pieśni dzieci odczuły podniosłą atmosferę i powagę tych świąt. Nie odbyło się bez Pokazu Mody Patriotycznej. Emocji była bardzo dużo.Uroczystość zakończyła się  ułożeniem w ogrodzie przedszkolnym napisu POLSKA z samodzielnie przez nas wykonanych biało - czerwonych kwiatów.

zdjęcia

Co przyniesie maj?

Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.