Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny - wrzesień

   Niedawno spotkaliśmy sie po wakacyjnej przerwie, a już wrzesień za nami. Pełni zapału, planów o i czekiwań wspominamy minione wrześniowe dni. Już na początku miesiąca starsze grupy przypomniały i ćwiczyły w praktyce, jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym

zdjęcia

Dni w przedszkolu upływają nam na poznawaniu nowych rzeczy, zabawie no i oczywiście rozwijaniu, często jeszcze ukrytych, talentów. Wiemy już, że mała, niepozorna kropka może być początkiem wielkich dzieł. Stąd też - wzorem ubiegłego roku - 15 września obchodziliśmy DZIEŃ KROPKI. Sprawdziliśmy i już wiemy, że od niej wszystkosię zaczyna: kwietek chmurka, miś, a nawet samochód.... Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

zdjęcia

Każdy przedszkolak z niecierpliwością czeka na swoje święto. W tym roku w naszym przedszkolu trwało ono aż dwa dni! 20 września DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA uczciliśmy grami, zabawami przy muzyce oraz słodką niespodzianką. Ale było radości! Następnego dnia dzieci z grupy III i IV udały się na wycieczkąę do Nadleśnictwa w Sarkakach. Odwiedziły salę edukacyjną, z ogromną uwagą i zaciekawieniem wysłuchały niesamowitych opowieści Pana Leśnika o zwierzętach. Ijuż wiemy, że sowa - symbol mądrości- wcale nie jest aż taka mądra!Jaki ptak jest od niej mądrzejszy? My wiemy..., a Wy poszukajcie sami informacji.

zdjęcia

Wrzesień zakończyliśmy bardzo smacznym i zdrowym akcentem. 28 dnia tego miesiąca obchodziliśmy DZIEŃ JABŁUSZKA I GRUSZKI. Niby wszyscy wiemy, że owoce są smaczne, zdrowe, mają mnóstwo witamin. Ale nic nie smakuje lepiej niż sok wyciśnięty podczas wspólnych zajęć. No i pianka utrzymująca się na jego powierzchni zostawiła pod naszymi nosami przwdziwe wąsy! Pycha! A ile frajdy sprawiło nam wykonanie nietypowych jabłuszek i gruszek. Nasze Panie potrafią nas zaskoczyć. Zobaczcie sami! 

zdjęcia

A co nas czeka w październiku? Też jesteśmy ciekawi...
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.