Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

W październiku też się dzieje...

   W naszym przedszkolu jest wesoło przez cały czas. Ale dla przypomnienia ewentualnym smutasowm już pierwszego dnia nowego miesiąca przypomnieliśmy, że przedszkolak jest uśmiechnięty, wesoły nawet wtedy gdy sprawdza smak cytryny. Tak, tak prawdziwe z nas zuchy! Szczególnie w grupie I i II. Zobaczcie sami:

zdjęcia

   Zuchy są również w grupie III i IV. Pomino niezbyt dobrej pogody 13 października nasi starsi koledzy i koleżanki pojechali do ZIOŁOWEGO ZAKĄTKA w KORYCINACH. Wrażeń przywieżli mnóstwo! Zobaczyli zwierzęta hodowane w zagrodzie. Wydawać by się mogła, że to nic specjalnego. Ale kto z Was na co dzień ma okazję obserwować króliki, świnki morskie, ozdobne kurki, o kozach, świnkach i krowach nie wspominając? Niestety czasy się zmieniają i nie każdy ma taką możliwość. Dlatego karmienie tych zwierząt wywołało falę entuzjazmu wśród przedszkolaków. Uczestniczyliśmy też w warsztatach herbacianych i każdy z nas miał okazję skomponować mieszankę ziół, owoców albo kwiatów i zrobić niespodziankę swojej mamie. Wycieczka była bardzo udana i postanowiliśmy, że na wiosnę tam wrócimy...

zdjęcia

   Jak co roku w połowie października dziękujemy wszystkim naszym paniom za serce, które nam okazują, radość, którą nam sprawiają zabierając nas do krainy baśni, zabawy, wiedzy i ciągle nowych sprawności. Dziękujemy Wam, kochane Panie, że pomagacie nam rosnąć!

zdjęcia

   Koniec października to kolejna wycieczka. Tym razem  to dzieci z grupy II 20 października wybrały się do WESOŁOLANDII w Siemiatyczach. Zabawa była doskonała. Zjeżdżalnie, tory przeszkód, basen z piłeczkami - to wszystko co lubimy najbardziej. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Czekamy na więcej takich wycieczek!

zdjęcia

   Kolejny miesiąc za nami. Podczas zabawy i zajęćżycie w naszym przedszkolu płynie szybko. Zanim się zorientujemy trzeba będzie opowiedzieć Wam o kolejnych wydzarzeniach .
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.