Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Wyprawka do przedszkola

WYPRAWKA DLA DZIECI DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2015/16

1. Kredki ołówkowe, grube Bambino (każda podpisana)

2. Teczka zapinana na gumkę

3. Temperówka, gumka, ołówek, flamastry w piórniku ( 5- latki)

5. Kolorowanka dowolna

6. Kapcie w worku

7. Chusteczki higieniczne 10 szt. 

8. Serwetki cienkie - 4 op.

9. Ręcznik z wieszaczkiem

10. Papier toaletowy – 5 szt.

11. Przybory do mycia zębów: szczoteczka, kubek, pasta (4-latki bez kubka)

12. Piżamka i pościel w worku: prześcieradło, poduszeczka, kocyk w poszewce (gr. I )

13. Ubranka na zmianę (gr. I i gr. II)

14. Strój gimnastyczny w woreczku (5 - latki)

15. Mydło w płynie – 2 zapasy

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Pozostałe materiały potrzebne do pracy z dziećmi zakupione zostaną przez placówkę. Wysokość kwoty przeznaczonej na wyprawkę wynosi 60 zł. na cały rok szkolny. W związku z tym prosimy rodziców o dokonanie wpłat na wyprawkę do końca września nauczycielkom poszczególnych grup.

Zakończenie roku 2014/2015

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15 połączone z pożegnaniem starszaków. Dla najstarszych dzieci to krok do nowego etapu na drodze edukacji. Na zakończenie mali absolwenci w podzięce za czas spędzony w przedszkolu zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Rodzice nie kryli zadowolenia ze swoich pociech. Po występach pani dyrektor wręczyła starszakom pamiątkowe dyplomy. Młodsze dzieci pożegnały przedszkole na czas wakacji tańcem i piosenką. Na zakończenie pani dyrektor Beata Czarnecka podziękowała wszystkim za miniony rok i życzyła radsnych i bezpiecznych wakacji. Po uroczystości dzieci udały się do sal, gdzie otrzymały nagrody książkowe. Starszakom życzymy wielu sukcesów w szkole i spełnienia marzeń. 

zak r VI 2015 17

 

zak r VI 2015 42

zak r VI 2015 65

 

  

 

zak r VI 2015 126

 

ZDJĘCIA

 

Filharmonia Rozwoju

filharmonia oboj

9 czerwca dzieci mogły posłuchać muzyki granej na żywo z Małą Filharmonią Rozwoju.Tym razem przedszkolaki poznały ciekawy instrument - obój.

ZDJĘCIA

Dzień Dziecka

DSCF4755

 

1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka dzieci z naszego przedszkola bawiły się w suchym basenie z piłeczkami, który był rozstawiony w jednej z sal. Przedszkolaki do zabawy i układania  miały również różne kształtki piankowe.

 

DSCF4771

 

ZDJĘCIA

Dzień Rodziny

 

26 maja obchodziliśmy w naszym przdszkolu uroczystość rodzinną - Dzień Rodziny. Dzieci zaprosiły swoich rodziców do przedszkola. Przedszkolaki z każdej grupy przygotowały specjalne programy artystyczne. Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. 

DSC 0013

DSCF4674

DSC 0042

DSCF4733

 

ZDJĘCIA

Filharmonia

filharmonia perkusja

21 maja po raz kolejny gościła w naszym przedszkol Mała Filharmonia Rozwoju. Dzieci brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych, słuchały opowieści muzycznych. Poznały także nowy instrument - perkusję.  

 

ZDJĘCIA

 

Ptaki mojej okolicy

 

18 maja odbyły się zajęcia prowadzone przez przyrodnika z Towarzystwa Przyrodniczego "Bocian". Pierwsza część odbywała się w najbliższym terenie przedszkola. Dzieci przy pomocy lornetek obserwowały ptaki a następnie zaznaczały zauważone gatunki na kartach pracy. Druga część prowadzona była w przedszkolu z użyciem prezentacji multimedialnej. Cel zajęć dotyczył prostych sposobów pomocy ptakom.

ptaki

ZDJĘCIA
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.