Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Wyprawka

WYPRAWKA DLA DZIECI DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2017/18

1. Kredki ołówkowe, grube Bambino (każda podpisana)

2. Teczka zapinana na gumkę

3. Temperówka, gumka, ołówek, flamastry w piórniku ( 5,6- latki)

5. Kolorowanka dowolna

6. Kapcie w worku

7. Chusteczki higieniczne 10 szt. 

8. Serwetki cienkie - 4 op.

9. Ręcznik z zawieszką

10. Papier toaletowy – 5 szt.

11. Przybory do mycia zębów: szczoteczka, kubek, pasta

12. Piżamka i pościel w worku: prześcieradło, poduszeczka, kocyk w poszewce (gr. I )

13. Ubranka na zmianę (gr. I i II)

14. Strój gimnastyczny w woreczku ( gr. III i IV)

15. Mydło w płynie – 2

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Pozostałe materiały potrzebne do pracy z dziećmi zakupione zostaną przez placówkę.

Wysokość kwoty przeznaczonej na wyprawkę wynosi 60 zł. na cały rok szkolny. W związku z

tym prosimy rodziców o dokonanie wpłat na wyprawkę do końca września nauczycielkom

poszczególnych grup.


 

Zakończenie roku 2016/17

23 czerwca odbyła sie w naszym przedszkolu roczystość zakończenia roku przedszkolnego. Na początku odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych i wręczenie nagród. Ulubiona postać z bajki - konkurs organizowany przez nasze przedszkole oraz Bajkowy Miś - organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łosicach. Następnie część artystyczną rozpoczęły dzieci z grup młodszych. Piosenką i wierszem pożegnały przedszkole na wakacje. Potem 5 latki pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Na zakończenie  6 latki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie żegnając przedszkole.  Po części artystycznej wszystkie dzieci otrzymały  nagrody.

zdjęcia

Wycieczka do OSP w Sarnakach

2 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola udały się na pieszą wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarnakach. Przedszkolaki oglądały samochody strażackie oraz ich wyposażenie. Poznały też historię powstania jednostki.

 

zdjęcia

Goście z Chin oraz z Indii

31 maja w ramach zajęć języka angielskiego przedszkolaki miały zaszczyt gościć dwoje studentów międzynarodowej organizacji ALESEC: z Chin oraz z Indii. Wolontariusze wzbudzili ogromne zainteresowanie oraz ciekawość wśród dzieci. Nasi goście przedstawili się dzieciom po angielsku, napisali swoje imiona w ojczystym języku, a także narysowali swoje flagi. Przedszkolaki natomiast zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki w języku angielskim. Zajęcia miały na celu ukazanie potrzeby nauki języka angielskiego oraz nawiązywanie przyjacielskich kontaktów z ludźmi z poza kraju, a także nauki tolerancji wobec ludzi o innym kolorze skóry. Przedszkole Samorządowe w Sarnakach dziękuje pani dyrektor Barbarze Michoń za możliwość spotkania się z wolontariuszami.  

Dzień Dziecka

zdjęcia

Zabawy w Parku Linowym

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zorganizowała dla naszych przedszkolaków wycieczkę do parku linowego w Wólce Nadbużnej. Celem wycieczki było podnoszenie sprawności fizycznej dzieci oraz zdobywania doświadczenia w bezpiecznym i pięknym otoczeniu. Dzieci bawiły się wspaniale pokonując przeszkody parku linowego.

zdjęcia

zdjęcia

Dzień Rodziców

Dla przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem przygotowują występy dla ukochanych rodziców. Jak co roku 26 maja obchodzony jest w naszym przedszkolu Dzień Rodziców. Podczas występów dzieci prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Dzieci z najstarszej grupy przygotowały bajkę o Śnieżce. Dzień Rodzica to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzeuszeń i radości. W tym dniu, pani dyrektor wręczyła dzieciom nagrody w rodzinnym konkursie fotograficznym "Przyrodnicze zakątki naszej gminy"

zdjęcia

zdjęcia
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.