Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Zaproszenie na zebranie

Zapraszamy  rodziców naszych

przedszkolaków na zebranie organizacyjne,

które odbędzie się dnia 30 sierpnia 

(czwartek) 2018 r o godzinie 15.30.

Zebranie dla rodziców

Dnia 12. VII.2018r. (czwartek) o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców dzieci 3 i 4 – letnich nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Tematem zebrania będzie:

  1. Przygotowanie się rodziny do rozpoczęcia przez dziecko edukacji przedszkolnej (spotkanie z psychologiem);

  2. Sprawy organizacyjne (m.in. wyprawka przedszkolaka)

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18. Dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentowały występy artystyczne. Starszaki swoje pożegnanie z przedszkolem rozpoczęły polonezem. Rodzice oglądali swoje pociechy tańczące, recytujące i śpiewające, nagradzając je gromkimi brawami. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i książeczki z bajkami. Na uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego gościliśmy nie tylko rodziców, ale także pana Andrzeja Lipkę wójta gminy  Sarnaki. W dalszej części uroczystości wszyscy pracownicy wraz z dziećmi podziękowali pani Marii Oreszczuk za wieloletnią pracę w przedszkolu.Na zakończenie pani dyrektor przedszkola życzyła wszystkim wesłych i bezpiecznych wakacji.

zdjęcia

5, 6 latki w szkole

12 czerwca starszaki z naszego przedszkola, które wkrótce pójdą do szkoły wybrały się spacerkiem do Szkoły Postawowej w Sarnakach. Podczas wizyty przedszkolaki miały możliwość zwiedzenia szkoły i obejrzenia teatrzyku w wykonaniu klasy III. Poznały także starszych kolegów i panie, z którymi spotkają się we wrzesniu.

zdjęcia

Wycieczka do Parku Dinozaurów

11 czerwca 5 i 6 latki wyjechały na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Jurowcach koło Białegostoku. Przedszkolaki podziwiały pradawne gady słuchając opowieści przewodnika o ich życiu i zwyczajach.Podczas wycieczki dzieci miały możliwość zabawy w pobliskim parku linowym oraz zwiedziły Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Wycieczka dostarczyła miłych wrażeń.

zdjęcia

Dzień truskawki

W czerwcu po raz pierwszy w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Truskawki. Wszyscy ubraliśmy się na czerwono i zielono. Wtym dniu wszystko było truskawkowe. Do zajadania się truskawkami nie trzeba było nikogo namawiać. Przedszkolaki robiły szaszłyki, koktajle i babeczki z truskawkami. Na pracach plastycznych także były truskawki. Było smacznie, zdrowo i wesoło.

zdjęcia

Wycieczka do Serpelic

6 czerwca dwie młodsze grupy naszego przedszkola: Muchomorki i Krasnoludki wyjechały autokarem na wycieczkę do Serpelic. W Serpelicach przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej, potem bawiły się ze swoimi rówieśnikami z Przedszkola, a na koniec dzieci udały się spacerkiem, brzegiem Bugu podziwiając piękno przyrody. Dzień był udany i pełen wrażeń.

zdjęcia
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.