Odwiedza nas jeden gość oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01.03. do 18.03.2024 trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok  szkolny 2024/25

Wnioski do pobrania w sekretariacie przedszkola.

Zanim rozpoczniemy nowy rok w przedszkolu

Zanim się spostrzegliśmy rok szkolny dobiegł końca. Wkrótce powitamy nowy, zaplanujemy nowe wydarzenia i atrakcje. Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę i przypomnijmy, co zajmowało nas jeszcze nie tak dawno..

Dzień Kota

Bal Karnawałowy

Powitanie Wiosny

Dzień Kolorowej Skarpetki

Dzień Wody

Popołudnie z gofrem

Światowy Dzień Zdrowia

Wycieczka do ŁDK

Sadzimy

Światowy Dzień Ziemi

Kodowanie na dywanie

Dzień Strażaka

Roztańczone Przedszkole

Warsztaty garncarskie

W Siedleckiej Krainie Przygód

Dzień Rodziny

W Parku Linowym

Warsztaty kulinarne

Dzień Świadomości Autyzmu

Zakończenie roku szkolnego

Teraz z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie zbliżający się rok szkolny...

Zebranie rodziców

We wtorek 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 16.00 odbędzie się w naszym przedszkolu zebranie rodziców. Poświęcone będzie omówieniu spraw dydaktycznych, wychowawczych i organizacyjnych w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym.

Dyrekcja i Nauczyciele

Wprawka na rok szkolny 2022/2023

Wyprawka na nowy rok szkolny 2022/2023

1. Kredki ołówkowe typu Bambino- każda podpisana

2. Teczka zapinana na gumkę

3. Temperówka, ołówek, gumka, flamastry najlepiej w piórniku

4. Kolorowanka

5. Kapcie w worku

6. Chusteczki higieniczne- 10 sztuk

7. Serwetki cienkie - 4 op.

8. Ręczniki papierowe - 2 rolki

9. Przybory do mycia zębów- szczotka, pasta, kubek

10. Piżamka i pościel w worku (poduszeczka, kołderka, prześcieradło) - GR.I - dzieci, które będą leżakować

11. Ubranka na zmianę ( w reklamówce, zdarzją się wpadki wink) zostawiamy w szatni na półeczce.

12. Strój gimnastyczny w worku -  spodenki i koszulka - GR.. II. III, IV

13. Mydło w płynie 1 litrowy zapas

14. Papier toaletory - 6 sztuk

15. Duży klej w sztyfcie (dobrej jakości) - 2 sztuki

Wszystkie rzeczy powinny być podpidane imieniem i nazwiskiem dziecka

Najwygodniejsze ubranie dla dzieci to dres. Łatwo go dziecku zdjąć i włożyc samodzielnie. Kapcie muszą być wygodne z antypoślizgową podeszwą, koniecznie zapinane na rzep lub klamerkę. Gdy pada deszcz pamiętamy o kaloszach.

Dziewczynki mające długie włosy powinny miec je tak upięte, by nie przeszkadzały w zabawie, zajęciach czy jedzeniu smiley.

Potwierdzenie woli

Komisja Rekrutacyjna przy Przedszkolu Samorządowym w Sarnakach informuje, że wszystkie zgłoszone dzieci zostały przyjęte na rok szkolny 2022/2023.

Prosimy o wypełnienie i złożenie u Dyrektora powtwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola (poniżej do pobrania) w terminie do 6 kwietnia b.r

Informujemy również, że posiadamy jeszcze 16 wolnych miejsc.