O nas

Sale są słoneczne, przytulne i bezpiecznie urządzone. Wyposażone w łazienki,  zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt do zabaw i gier.

Obok sal znajduje się szatnia, gabinet dyrektora, kuchnia z pomieszczeniami gospodarczymi oraz salka do zajęć logopedycznych.

Przedszkole realizuje treści podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 roku.

W roku szkolnym 2011/2012 nasze przedszkole dołączyło jest  akcji KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY. Przedszkole

realizuje program tejże akcji.